HAKKIMIZDA

Liderler Çevre Danışmanlık firmamızın kuruluş amacı; sanayi tesisleri başta olmak üzere birçok farklı alandaki kurum, kuruluşun 2872 sayılı Çevre Kanunu ve kanuna bağlı tüm mevzuatlar çerçevesinde denetlenmesi, en etkin çevre yönetim sisteminin kurularak işletilmesidir. 2012 yılından beri bu kapsamda hizmet almak isteyen, her kurum ya da kuruluşa hızlı, güvenilir ve doğru hizmetin adresiyiz.

Her geçen gün hizmet alanını genişleten Liderler Çevre Danışmanlık, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen yetki belgesine sahiptir. Sektörde edindiği tecrübesi ve konusunda uzman mühendis kadrosu ile müşterilerine Türkiye’nin her noktasında en hızlı, en güvenilir ve en doğru şekilde aktarmaya devam etmektedir.

 

VİZYONUMUZ :

Lider vasfına sahip konusunda uzman bir ekiple alanında ilk akla gelen ve ilk tercih edilen Çevre Danışmanlık Firması olmak.

MİSYONUMUZ :

Çevresel ve toplumsal sorumluluk bilinci ile, gelişen bilgi ve teknoloji imkanlarını da kullanarak kaliteli ve güvenli bir hizmet anlayışı ile çözüm ortağı olmak.